Gallery

My Artworks

"ДВІ РИБИ"/"TWO FISHES"

олія/полотно, 40/50 CM

oil, canvas, 40/50 cm 

Дві яскраві рибки на білому тлі створюють контраст кольорів. Енергія дотику, спілкування, зв'язку, енергія взаємодії двох. Двоє - самодостатні. Вони створюють нове спільне поле, сильне і красиве.

Сміливі мазки мастихіном передають рух. Риби лише набирають швидкість. Коли вони прискорюються, вони перетворюються на більш ніж одне яскраве коло, а коли швидкість стає блискавичною, вони можуть взагалі зникнути з поля зору. 


"РУХ СВІТЛА"

"MOVEMENT OF LIGHT"

олія/полотно, 90/70 см

oil, canvas, 90/70 cm 

Це золотий кінь ахалтекінської породи, яка вважається найдавнішою у світі - знаної ще з 4 століття до нашої ери . Їх можна побачити на стінах староєгипетських храмів і на скіфських золотих вазах. Про жодну іншу породу коней не складали стільки легенд.

Історики Давнього Риму говорили, «Ці коні гідні могутніх царів, прекрасні на вигляд і високо несуть свою горбоносу голову". З давніх часів ахалтекінець вважався конем царів і великих полководців. У своїх походах ахалтекінцев використовували Чингісхан, перський цар Дарій Великий - всі правителі на них їздили. І зараз вони вважаються престижним подарунком - їх дарують президентам, монархам, великим промисловцям.

У ньому поєднуються витончена краса і вражаюча міцність. Тож ахалтекінця мені хотілося зобразити в повен зріст і в русі.

Золоті відливи його короткої шерсті на картині вдалося відтворити без застосування фарб з металічним золотим блиском, а лише за допомогою поєднання кольорів - жовтого, коричневого, білого і тілесного. А також - оранжевого. Їх сполучення у різній концентрації і в різних варіаціях здатне реалістично відтворити блиск золота. 

Спокуси намалювати фоном за конем реалістичний пейзаж у мене не було. Цей кінь для мене не так про зовнішність, як про ідею. Тому фон абстрактний - як прояв не матеріального світу, а енергій, ідей. Це мерехтлива пульсуюча вібруюча матерія космосу.

Завдяки поривчастим мазкам мастихіном фон дає змогу відтворити швидкість і рух самого коня, коли пейзаж блимає стертими рвучими спалахами світла., коли не можна вирізнити конкретних об'єктів. Фактично цей абстрактний фон - зображення руху.

Для мене цей фон ще означає всесвіт, енергію. Я розмістила свого коня поза будь-яким матеріальним простором і поза часом. 

Цей кінь - про прорив, звільнення і легкість іти своїм шляхом. Він нагадує світло, яке не знає перешкод. Дорога легка, якщо вона своя. 

"ЗЕБРА"/"ZEBRA"

олія/полотно, 40/50 CM

oil, canvas, 40/50 cm 

Зебра, що п'є воду. Чорно-білі графічні смуги на білому тлі. Картина виконана в стилі реалізму. Мінімум деталей, які відволікають увагу від витонченості тварини. Картина прикрасить сучасний мінімалістичний інтер'єр і оживить його.

"ЄВА" / "EVA"

олія/полотно, 40/50 CM

oil, canvas, 40/50 cm 

Портрет дівчинки на темному тлі. Темний фон відтіняє ніжне виразне обличчя дитини із задумливими уважними очима. Це спроба спокійно заглянути в очі природності та правді. Яка часто живе в дитячих очах.

"ВЕРЕСЕНЬ"/"SEMTEMBER"

олія/полотно, 70/50 CM

oil, canvas, 7/50 cm 

Рання прозора осінь - це поєднання зеленого, коричневого, бронзового та золотого відтінків. Ці кольори залиті світлом сонця крізь крони дерев. Світло пронизує цей легкий абстрактний пейзаж і робить його невагомим.


"ЧЕРВЕНЬ" / "JUNE"

олія,полото, 50/80 см

oil, canvas, 50 /80 cm

Краєвид початку літа. Поле ще зеленої пшениці, купчасті хмари на горизонті після грози. Яскраві чисті кольори червня.

Картина виконана на широкому горизонтальному полотні, яке гармонійно впишеться в інтер'єр.

"Серпень треба цідити повільно, як грушевий лікер. Наливати в маленьку чарочку, сьорбати по краплині, а крізь чарочку дивитися на сонце. Серпневі ночі треба розбавляти вогниками свічок, молоком, налитим в миску для домовика, муркотінням кота і скрекотом коників стрибунців. Серпневі дні треба закладати між сторінок книг, як закладки, щоб потім витрушувати їхній жар у затхлому листопаді, діставши цю книгу з полиці.", - написав Рей Бредбері.

Пляж, захід, тихий човен - це мій серпень. Він може стати частиною вашого дому.

"СЕРПЕНЬ" / "AUGUST"

олія,полото, 40/70 см  

oil, canvas, 40 /70 cm